Sekmadienį, balandžio 25d., Lietuvos ryto arenoje vyko Vilniaus miesto ‚,Sostinės‘‘ taurės finalinės krepšinio rungtynės, kur dėl pirmos vietos kovojo VU sVU komanda - Sostinės taurės laimėtoja. Nuotrauka M. Charevičiaustudentų bei iš buvusių ,,Sakalų‘‘ krepšinio klubo žaidėjų sukomplektuota NTSG ekipa.

Nuo pat rungtynių pradžios mūsų krepšininkai šovė į priekį. Greitomis atakomis ir nepriekaištinga gynyba išmušdami NTSG kariauną iš vėžių, pirmąją rungtynių pusę VU studentai laimėjo 14 taškų skirtumu. Antroje rungtynių dalyje mūsiškiai tik didino persvarą ir gan nesunkiai rezultatu 93:73 įveikę varžovus tapo Vilniaus miesto čempionais.

Komandoje rungtyniavo Ekonomikos fakulteto studentai G. Ramonas, Š. Narkus, J. Luneckas, A. Čeplinskas, K. Fudzinskas, V. Jurkevičius (MIF), Istorijos fakulteto trečiakursis komandos kapitonas P. Macijauskas, T. Ivanauskas, A. Gorskovas (GMF), absolventai B. Steponėnas bei A. Šilys.

Į varžovų krepšį 30 taškų įmetęs bei 11 kamuolių atkovojęs A. Šilys buvo pripažintas naudingiausiu finalo žaidėju. P. Macijausko sąskaitoje 23 taškai ir 11 atkovotų kamuolių, A. Gorskovas pridėjo 19 taškų.

Daugiau informacijos svetainėje www.vmks.lt

Informaciją pateikė R. Kaminskas, komandos treneris