Auksė Geciavičiūtė - III vietos laimėtoja
Balandžio 24 d. Kaune, VDU sporto komplekse vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo po aštuonias vyrų ir moterų komandas. Vilniaus universiteto garbę gynė moterų komanda, kurią sudarė Aušra Stirbytė (Filologijos f.), Auksė Gecevičiūtė (Teisės f.), Agnė Gečiauskaitė (Medicinos f.) ir Vaida Žilaitytė (Gamtos mokslų f.). Pogrupyje nugalėjusios visas komandas rezultatu 3:0, mūsų merginos finale susitiko su Klaipėdos universiteto studentėmis, kurios prieš patekdamos į finalą nugalėjo daugkartines čempiones, Vilniaus pedagoginio universiteto studentes. Mūsų merginos kovojo ryžtingai ir, pranokusios varžoves rezultatu 3:1, iškovojo aukso medalius.  Individualiai čempionate dalyvavo 30 studenčių, čia mūsų merginos tai pat pasirodė šauniai. Nugalėjusi visas varžoves, čempionės vardą iškovojo A. Stirbytė, o A. Gecevičiutė džiaugėsi bronzos medaliu. Sveikiname merginas su puikiais laimėjimais. Dabar Auksė ir Aušra ruošiasi SELL studentų žaidynėms Estijoje gegužės mėn. Sėkmės Joms!