Balandžio 24-25 dienomis Sveikatos ir sporto centras kartu su Vilniaus universiteto žygeivių klubu organizavo Vilniaus universiteto keliautojų sporto sąskrydį Taurijos miškuose. Rektoriaus taurės varžybose dalyvavo penkios Gamtos mokslų, Fizikos, Matematikos ir informatikos, Ekonomikos fakultetų ir Tarptautinio verslo mokyklos komandos. Atskiroje įskaitoje varžėsi ir dešimt mišrių bei kitų universitetų studentų komandų.

Varžybos truko dvi dienas, tad buvo laiko pavakaroti prie laužų, paskanauti žygeiviškos košės ir grūdintis miegant apšerkšnijusiose palapinėse. Pirmąją varžybų dieną sningant ir lyjant komandos nukeliavo mišku apie 25 kilometrus ieškodamos žemėlapyje nurodytų punktų. Antrąją dieną visos komandos įveikė kliūčių ruožą: bėgo per upę permestu buomu, ėjo virš vandens įtemptomis lygiagretėmis, plaukė plaustu, kėlė kartį su komandos vėliava, rišo neštuvus ir per pelkę skubėjo į stovyklą parnešti „sužeistą“ draugą. Greičiausi ir sumaniausi buvo Gamtos mokslų fakultetą atstovavę studentai, antrąją vietą užėmė fizikai, o trečiąja džiaugėsi ekonomistai. VU komanda - studentų čempionato nugalėtojaBalandžio 24 dieną Taurijos miškuose Vilniaus universiteto žygeivių klubas organizavo ir kitą turistus buriantį renginį – Lietuvos aukštųjų mokyklų keliautojų sporto čempionatą. į jį susirinko labiausiai keliautojų sporte patyrę studentai iš šešių Lietuvos aukštųjų mokyklų: Kauno technologijos universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Vilniaus Dailės akademijos, Lietuvos Kūno kultūros akademijos, Vilniaus pedagoginio universiteto ir Vilniaus universiteto. Šiose varžybose geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Vilniaus universiteto komanda. Universiteto komandos sudėtyje čempionais tapo Austė Savickaitė (GMF), Asta Adomaitytė (GMF), Robertas Staponkus (GMF), Vytautas Ozolinš (EF) ir Ignas Vaičiulis (FF).

Informaciją pateikė G. Žalkauskaitė