Trečiadienį, balandžio 21d. finišavo Tarpfakultetinės vyrų krepšinio varžybos Rektoriaus taurei laimėti. Dėl trečios vietos kovojo Gamtos mokslų ir Fizikos fakulteto komandos. Rezultatyviau rungtynes pradėjo gamtininkai, bet antroje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino. Tačiau gausiai sirgalių palaikoma GMF komanda saugiu dešimties taškų skirtumu įveikė FF ir pasipuošė bronzos medaliais. Finale dėl pirmos vietos varžėsi Ekonomikos fakulteto ir Tarptautinio verslo mokyklos komandos. Palaikyti savo studentų atvyko dekanė prof. B. Galinienė, prodekanai doc. J. Martinavičius ir doc. V. Bujauskas, TVM direktorius J. Niedvaras, taip pat prorektorius prof. J. Banys. TVM krepšininkams buvo nelengva kovoti su būsimais ekonomistais, kurių pagrindą sudaro universiteto rinktinės žaidėjai. Ekonomistai nuo pat pradžių išsiveržė į priekį ir rezultatu 89:67 įveikė TVM rinktinę bei trečius metus iš eilės iškovojo Rektoriaus taurę. Antra vieta atiteko TVM studentams - tai aukščiausias jų pasiekimas per visą šių varžybų gyvavimą. Naudingiausiais rungtynių žaidėjais buvo pripažinti Gabrielius Ramonas (EF) ir Justinas Ruminas (TVM).

Informaciją pateikė R. Kaminskas, varžybų vyr. teisėjas