Savaitgalį Vilniaus universiteto studentai dalyvavo net dvejose Lietuvos aukštųjų mokyklų varžybose: svarsčių ir sunkumų kilnojimo čempionatuose, kuriuose iškovojo I ir III vietų komandinius apdovanojimus.

VU svarsčių ir sunkumų kilnojimo rinktinių nariai po varžybų su treneriu R. Cijūnėliu (trečias iš dešinės)Pirmiausiai išaiškėjo svarsčių kilnojimo varžybų, kuriose universitetą atstovavo 10 geriausių rinktinės svarstininkų, rezultatai. Visi be išimties tapo šių varžybų čempionais bei prizininkais. Čempionų medalius iškovojo Matematikos ir informatikos fakulteto studentai Marius Kazlauskas, Nerius Strelkauskis, Mindaugas Jaras, chemikas Marius Morkūnas ir Osvaldas Kaminskas (GMF absolventas). Atkaklioje kovoje II vietas iškovojo Justas Vėžys (MIF), Giedrius Vaitukaitis (MF), o III-oje vietoje liko Aurius Kairys (FF), Robertas Guzulaitis (GMF) ir Robertas Radžiūnas (MIF). Komandinėje įskaitoje universiteto komanda, surinkusi 125 taškus, trečią kartą iš eilės tapo šių varžybų čempione, nesunkiai aplenkusi II-oje vietoje likusią Lietuvos karo akademijos komandą (80 taškų). Trečioje vietoje liko Klaipėdos universiteto sportininkai (44 taškai).

Kukliau sekėsi sunkumų kilnojimo varžybose, kur teko rungtyniauti su pajėgiais Lietuvos rinktinės nariais – KU ir Lietuvos kūno kultūros akademijos studentais. Teko pripažinti jų meistriškumą ir užimti garbingą III-iąją vietą. Bet ir šiose varžybose universiteto studentai iškovojo prizinių vietų: sidabro medaliais pasipuošė Daumantas Stulgys (MIF), Lukas Šverčiauskas (MF), o bronzos medalius iškovojo Justas Klikna (MIF), Robertas Radžiūnas (MIF). Neblogai startavo ir kiti universiteto sunkiaatlečiai Tomas Braškus, Robertas Kamsiukas, Manfredas Bakšys, Eugenijus Kaupas (MIF) bei Auris Kairys (FF). Šie sportininkai ne tik garbingai atstovavo Vilniaus universiteto rinktinę bet ir pasiekė savo asmeninių rekordų.

Informaciją pateikė R. Cijūnėlis,

komandų treneris