Balandžio 18 d. vyko Lietuvos studentų kroso čempionatas, kurį organizavo Vilniaus universitetas kartu su Lietuvos studentų sporto asociacija. į universiteto stadioną iš devynių aukštųjų mokyklų susirinko beveik 150 studentų, kurie startavo 5000 m ir 3000 m bėgimo rungtyse vaikinams, ir 2000 m ir 1000 m. - merginoms. Vilniaus universiteto komandą sudarė 26 studentai, kurie komandinėje vaikinų įskaitoje užleisdami ilgametes prizininkų pozicijas iškovojo V-ąją, o merginų grupėje – pirmą kartą universiteto istorijoje – I-ąją vietą.

Viduryje čempionė V. žūsinaitė, jai iš kairės II vietos laimėtoja L. Batulevičiūtė. Nuotrauka R. žilinskienės Pirmas iš kairės II vietos laimėtojas Andrius Ramonas, nuotrauka R. žilinskienės

Geriausiai sekėsi Ekonomikos fakulteto studentei Vaidai Žūsinaitei, tapusiai 2000 m bėgimo rungties čempione. Medicinos fakulteto studentai Lina Batulevičiūtė (2000 m) ir Andrius Ramonas (5000 m) iškovojo II-ąsias vietas. Daugiau nuotraukų iš varžybų nuotraukų galerijoje.