VU rinktinės nariai (su geltona apranga) sveikinasi su varžovaisVilniaus universiteto salės tinklinio rinktinė balandžio 10-11 dienomis dalyvavo Respublikos studentų tinklinio lygos finalinėse varžybose šalies sostinėje. Po sėkmingai įveikto ketvirtfinalio barjero, kuriame iš turnyro buvo eliminuoti čempionato favoritai - Kauno technologijos universiteto studentai (3:2 svečiuose ir 3:0 namuose), Algirdo Bučinsko treniruojami universiteto tinklininkai turėjo ambicijų pakovoti dėl vietos finale. Tačiau pusfinalis susiklostė nesėkmingai: po pirmo laimėto seto prieš praėjusių metų čempioną - Vilniaus pedagoginį universitetą, didžiausios šalies aukštosios mokyklos atstovų žaidimas pradėjo banguoti, pasipylė klaidos. Tuo pasinaudojus VPU komanda laimėjo rezultatu 3:1.

Sekmadienio susitikime VU varžovai buvo savo pusfinalio susitikimą Vilniaus Gedimino technikos universitetui pralaimėję (0:3) Lietuvos kūno kultūros akademijos studentai. Tiek laikinosios sostinės atstovai, tiek vilniečiai žaidė darydami daug klaidų ir nedemonstravo savo geriausio žaidimo. Penkto seto pabaigoje sėkmė šypsojosi svečiams ir būtent LKKA pasidabino bronzos medaliais.

RSTL čempionais tapo VGTU tinklininkai, finale rezultatu 3:1 įveikę VPU.

P. Mačiulevičius