Sidebar

2010 m. kovo 27 d. Cirkliškyje (Šenčionių apskritis) vyko Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos "Nemunas" organizuojamos svarsčių kilnojimo varžybos. Varžybose dalyvavo virš 60 sportininkų iš įvairių Lietuvos vietų. Sportininkai rungtyniavo įvairiose amžiaus grupėse.

I ir II vietų prizininkė - VU komanda su treneriu R. CijūnėliuBesiruošdami Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatui dalyvavo ir keturiolika Vilniaus universiteto svarsčių kilnojimo rinktinės narių. Svarsčius studentai kilnojo gerai ir iškovojo pagrindinį prizą – I vietos apdovanojimą - vyrų grupėje keliant 32 kg svarsčius. Kitą taurę ta pati komanda atkaklioje kovoje su Panevėžio "Titano" klubu pelnė svarsčių kilnojimo estafetėje užimdama II-ąją vietą.

Individualiai prizines vietas iškovojo M. Morkūnas (ChF), R. Radžiūnas (MIF) - I vieta; G. Vaitukaitis (MF), M. Jaras (MIF) - II vieta; J. Vėžys (MIF), K. Šimonis (MIF) ir M. Balkevičius (FsF) - III vieta. Šauniai kovojo ir kiti universiteto komandos nariai, pasiekdami savo asmeninius rekordus: R. Guzulaitis (GMF), T. Braškus (MIF), M. Kazlauskas (MIF), N. Strelkauskis (MIF). Nedaug iki apdovanojimų trūko A. Kairiui (FF), M. Bagaslaviškiui (FF). Veteranų amžiaus grupėje I vietą laimėjo komandos treneris R. Cijūnėlis.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos