Kovo 25 d. Saulėtekio al. 26 sporto salėje įvyko Tarpfakultetinės stalo teniso varžybos rektoriaus taurei laimėti. Varžybose dalyvavo visų 12 fakultetų ir Tarptautinio verslo mokyklos komandos - tai rekordinis dalyvių ir fakultetų komandų skaičius stalo teniso varžybose.

Šiemet, po ilgos šešerių metų pertraukos, nugalėtojais tapo Ekonomikos fakulteto studentai (Dovilė Preimontaitė, Tomaš Charukėvič, Vytis Garčinskas). Komanda po labai įtemptos kovos nugalėjo daugkartinius čempionus – Matematikos ir informatikos fakultetą (Simona Klebonaitė, Dovydas Liegus, Andrėj Stenšin). Trečia, kaip ir pernai, liko Tarptautinio verslo mokyklos komanda (Lina Gasparavičiūtė, Simonas Mikalauskas, Darius Razdevičius). Pagirtinai žaidė Gamtos mokslų fakulteto komanda, pelnytai iškovojusi ketvirtąją vietą (Vaida Žilaitytė, Vytenis Kabalinskas, Arnoldas Būdžys).