Kovo 21 d. Vilniuje, Lietuvos karo akademijoje vyko eilinis Lietuvos auštųjų mokyklų jėgos trikovės čempionatas, kuriame dalyvavo ir Vilniaus universiteto rintinė. I – II vietas užėmusios komandos buvo aiškios iš karto, o kovojant dėl III bendrakomandinės vietos varžėsi keturių aukštųjų mokyklų komandos, tame tarpe ir VU. Čia sėkmė lydėjo čempionato šeimininkus – LKA sportininkus (48 taškai). VU komanda tenkinosi VI-ąja vieta (42 taškai).

Geriausias individualus laimėjimas atiteko Matematikos ir informatikos fakulteto III kurso studentui Daumantui Stulgiui, iškovojusiam bronzos medalį.

R. Cijūnėlis,

Komandos treneris