Praėjusį savaitgalį Vilniaus universiteto sporto salėje vyko Lietuvos studentų krepšinio lygos II grupės vyrų finalinio ketverto varžybos, kuriose dalyvavo ir VU krepšinio komanda.

Minutės pertraukėlė - treneris R. Kaminskas duoda paskutinius nurodymus. Nuotrauka V. Naujiko VU krepšininkų komanda po varžybų. Nuotrauka V. Naujiko

Traumų išretinta universiteto komanda, įveikusi ketvirtfinalio barjerą prieš LKKA-2 krepšininkus, pusfinalyje susitiko su TTVAM ir pralaimėjo, o rungtynėse dėl trečios vietos po atkaklios kovos tik paskutiniojo kėlinio pabaigoje trijų taškų skirtumu nusileido ir KK studentams. Nugalėtojais šiose varžybose tapo mūsų komandos skriaudėjai pusfinalyje – TTVAM krepšininkai, antri liko KTU-2 studentai, treti – KK krepšininkai.

Pirmosios pusfinalio varžybos su TTVAM komanda. Nuotrauka V. Naujiko Varžybos su TTVAM rinktine. Nuotrauka V. Naujiko

Šiuo metu mūsų vaikinų krepšinio komanda dalyvauja Vilniaus miesto krepšinio čempionate ir po reguliaraus sezono varžybų užėmusi antrąją vietą išgyvena nelengvą laikotarpį. Sunkias traumas gydosi net keturi pagrindiniai startinio penketo žaidėjai. Jau šį trečiadienį VU studentai žais antrąsias ketvirtfinalio rungtynes prieš VPU komandą. Kviečiame visus atvykti palaikyti praeitų metų Vilniaus miesto vicečempionę – Vilniaus universiteto komandą. Rungtynės vyks šį trečiadienį 20.15 val. Vilniaus pedagoginio universiteto salėje.