Kovo 18 d. Čiurlionio sporto salėje vyko kasmetinis tarpfakultetinių Rektoriaus taurės varžybų svarsčių kilnojimo čempionatas. Šiais metais varžybose sudalyvavo rekordinis studentų skaičius – 36. Tai išties nemažai, nes ne visų fakultetų studentai ryžtasi varžytis šioje itin daug jėgos bei ištvermės reikalaujančioje sporto šakoje.

Po atkaklių kovų trijose svorio kategorijose prizininkais tapo devyni studentai. Svorio kategorijoje iki 70 kg I vietą užėmė Robertas Radžiūnas (MIF 4 k.), II-ąją - Tomas Braškus (MIF 3 k.) ir III-iąją - Artem Kalyugin (TSPMI 4 k.). Svorio kategorijoje iki 80 kg vyko ypač atkaklios varžybos. I vietą iškovojo Giedrius Vaitukaitis (MF 4 k.), II vietą – Nerius Strelkauskis (MIF 3 k.), III vietą - Robertas Guzulaitis (GMF dokt.), aplenkęs universiteto rinktinės senbuvį EF studentą Andrių Kandratavičių. Svorio kategorijoje virš 80 kg vyko ne mažiau įtemptos kovos. Čia sėkmė lydėjo Marių Morkūną (ChF Mg. 1 k.), kuris pasiekė geriausią varžybose dviejų svarsčių stūmimo rezultatą – 64 kartai – ir iškovojo aukso medalį. Sidabrą iškovojo Auris Kairys (FF 3 k.), bronzos medalis atiteko Justui Vėžiui (MIF 2 k.). Bendrakomandinėje įskaitoje dešimtus metus iš eilės nepralenkiami buvo Matematikos ir informatikos fakulteto studentai. Medicinos ir Fizikos fakultetų rinktinių nariai dalinosi atitinkamai II ir III vietas.