Viduryje SSC docentas R. Naužemys2010 m. vasario 26 d. Rokiškyje vyko 17-asis tradicinis Tarptautinis jaunimo, suaugusių ir senjorų (virš 45 metų amžiaus) bei moterų svarsčių kilnojimo turnyras, kuriame dalyvavo per 80 stipruolių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusijos.

Šiame turnyre (senjorų grupėje) jėgas išmėgino ir Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro docentas Remigijus Naužemys. Dalyvaudamas svorio kategorijoje +105 kg, jis du 24 kg svarsčius (48 kg) stūmimo veiksmu iškėlė 58 kartus, o rovimo veiksmu viena ir kita ranka pakaitomis 24 kg svarstį (per 10 min) iškėlė net 220 kartų ir sumoje surinkęs 278 taškus iškovojo pirmąją vietą. Apdovanotas ištaiginga bei gražia taure, medaliu ir diplomu.