Vasario 19-20 d. d. Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionatas ir Lietuvos jaunimo pirmenybės. Iš renginyje dalyvavusių Vilniaus universiteto studentų net aštuoni tapo I-III vietų laimėtojais.

Bėga V. Valintėlis - barjerinio bėgimo čempionas. Nuotrauka A. Pliadžio Pirma iš kairės II ir III vietų laimėtoja V. žūsinaitė A. Kulnis - bronzos prizininkas

Čempionų titulus iškovojo Valdas Valintėlis (ChF, II) - 60 m barjerinis bėgimas, Brigita Virbalytė (KF, IV) - 5000 m sportinis ėjimas, Marius Žiūkas (EF, II) - 10000 m sportinis ėjimas. Sidabro medalius iškovojo Martas Skrabulis (EF, II) - 60 m bėgimas, Vaida Žūsinaitė (EF, III) - 3000 m bėgimas.

Bronzos medalius iškovojo Arturas Kulnis (TSPMI, IV) - 400 m bėgimas, Vaida Žūsinaitė (EF, III) - 1500 m bėgimas, Aistė Menčinskaitė (GMF, II) - šuolis į tolį, Justina Abariūtė (EF, I) - 60 m barjerinis bėgimas.