2009/2010 mokslo metų sezoną Vilniaus universiteto futbolo rinktinė Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) varžybose pradėjo daug tikėdamasi, nes praėjusiais metais į universitetą buvo priimta daug perspektyvių futbolininkų. Ypač džiugiai nuteikė sėkmingai sužaistos draugiškos varžybos su Vilniaus „žalgirio“ komanda, kuriose po pirmojo kėlinio rinktinė pirmavo 2:0, bet antrajame kėlinyje žalgiriečiai sugebėjo rezultatą išlyginti (2:2). Tačiau per trumpas pasiruošimas sezonui nedavė norimų rezultatų. Galima priekaištauti ne tik įstojusiesiems šiais mokslo metais, bet ir kitiems rinktinės žaidėjams. Iš jų buvo tikėtasi daug daugiau, tai ir A. Simakovas, L. Juknys. Jie nesitreniruoja su rinktine, nes žaidžia kitų komandų sudėtyje, tačiau, kaip rodo praktika, tai kenkia jų meistriškumo augimui. Geru žodžiu norisi paminėti komandos veteranus: kapitoną S. Vaiginą, P. Stempkovskij, A. Izotovą – šie studentai savo atsidavimu darbui rodo pavyzdį ir kitiems komandos nariams. Toliau kalbant apie rezultatus - po primojo varžybų rato komanda surinko 12 taškų, tiesa, dar liko nesužaistos vienerios varžybos su Šiaulių universitetu. Rezultatas nėra pats blogiausias, tačiau tikėtasi daugiau. Trenerio R. Turskio nuomone, keleto pralaimėtų varžybų rezultatai galėjo būti ir geresni, jei komanda būtų parodžiusi savo charakterį. Gaila, komandoje nebėra jos ilgamečio lyderio M. Pankos, kuris kiekvieną sezoną sugebėdavo įmušti po 15 ir daugiau įvarčių. Tačiau yra taip, kaip yra. Po pirmojo varžybų rato – V vieta. Komandos treneris mano, jog sunkiai dirbant II-ajame rate įmanoma pasiekti geresnių rezultatų nei I-ajame. Futbolo rinktinė jau pradėjo ruoštis ir 2010 metų žiemos futbolo turnyrui, prasidėsiančiam kovo mėnesį. O balandį prasidės antro rato LSFL varžybų turas. Visus norinčius atstovauti universitetą, kviečiame ateiti į treniruotes. Norisi padėkoti VU futbolo rinktinės rėmėjams, kurie, nors ir sunkiu laikotarpiu, nenusisuka nuo mūsų: tai „Nokia“ gen. direktorius S. Skupas ir „Tele-2“ prezidentas P. Masiulis, „Vilmesta“ direktorius V. Romanovskij. Šių bendrovių vadovai remia ne tik rinktinę, bet ir kasmet universitete organizuojamas tarpfakultetines rektoriaus taurės futbolo varžybas. Tad su nekantrumu laukiame antrojo LSFL varžybų rato ir tikimės geresnių rezultatų.