Sausio 30 d. Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvavo ir pajėgiausi Vilniaus universiteto lengvaatlečiai.

Čempionu tapo Valdas Valintėlis, Chemijos fakulteto II kurso studentas, 60 m barjerinio bėgimo rungtyje pasiekdamas geriausią sezono rezultatą - 8.31 s.

Viduryje bėga V. Valintėlis - 60 m b/b rungties čempionas, nuotrauka A. Pliadžio 400 m bėgimo rungties II v. laimėtojas A. Kulnis, nuotrauka A. Pliadžio

Antrąsias vietas iškovojo: Justina Abariūtė (EF I k.) 60 m barjeriniame bėgime rezultatu 8.79 s, Vaida žūsinaitė (EF 3 k.) 3000 m bėgime rezultatu 9.54,44 s ir Arturas Kulnis (TSPMI 4 k.) 400 m bėgimo rungtyje rezultatu 50,16 s.

Trečiąją vietą užėmė Martas Skrabulis (EF 2 k.) 60 m bėgime (rez. 6.90 s).

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus bei linkime sėkmingų startų Lietuvos čempionate.

J. Armonienė