2010 metų sausio 17 d. Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato patrulių rinktinės sporto salių komplekse vyko atviras Vilniaus miesto jaunių ir jaunimo sambo čempionatas, kuriame rungėsi gausus jaunųjų imtynininkų būrys iš įvairių Vilniaus miesto ir rajono sporto klubų, kolegijų bei aukštųjų mokyklų.

Varžybų nugalėtojai D. Jasas (ChF) ir D. Olencevičiūtė (MIF)Šiame gražiame jaunųjų stipruolių forume puikiai pasirodė ir mūsų universiteto šios imtynių rūšies sporto mėgėjai – MIF 2 kurso studentė Dalia Olencevičiūtė ir ChF pirmakursis stipruolis Donatas Jasas. Abu šie Vilniaus universiteto dziudo ir sambo rinktinių nariai kovodami drąsiai, techniškai ir išradingai savo svorio kategorijose, įtikinamai nugalėdami visus varžovus tapo Vilniaus miesto čempionais ir užsitikrino teisę dalyvauti šių metų Lietuvos jaunimo sambo čempionate, kuris įvyks vasario 19-20 d. d. Šiauliuose.

Nors studentams šis laikotarpis yra ne rožėmis klotas - vyksta sesija ir būtina kruopščiai ruoštis egzaminams, bet aktyvieji neignoruoja sporto. Suradę valandėlę laisvo laiko lanko ne tik treniruotes, bet mielai dalyvauja ir svariausiose metų varžybose savo gražiomis pergalėmis garsindami Vilniaus universitetą. Nuoširdus ačiū jiems.

Remigijus Naužemys