Sausio 13-14 dienomis Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko miesto čempionatas, kuriame tarp daugiau nei 250 dalyvių startavo ir Vilniaus universiteto sportininkai. Varžybos buvo sėkmingos – iškovoti net devyni medaliai.

Čempionais tapo Justina Abariūtė (EF) 60 m b/b (rezultatas 9.02 s), Jonas Vytautas Gvildys (MIF) 3000 m (rezultatas 8:53.72 min) bei Artūras Kulnis (TSPMI) 400 m (rezultatas 50.45 s) bėgime.

Bėga TSPMI studentas A. Kulnis - 400 m bėgimo rungties čempionas Bėga FF studentas Adas Ridikas

Antras Vietas iškovojo Vaida žūsinaitė (EF) - 800 m bėgimas, rezultatas 2 min 15.17 s, Vaidas Antanavičius (ChF) - šuolis į aukštį, rezultatas 2 m 05 cm, Mindaugas Baliukonis (GMF) – 200 m bėgimo rungtis, rezultatas 22.78 s, Aistė Menčinskaitė (GMF) - šuolio į tolį rungtis, rezultatas 5 m 58 cm.

Trečiąsias vietas iškovojo J. V. Gvildys 1500 m rungtyje rezultatu 4.10,18 s ir Martas Skrabulis (EF) 60 m bėgimo rungtyje, distanciją nubėgęs per 6.96 s.