Gruodžio 17 d. įvyko tarpfakultetinės rektoriaus taurės rankos lenkimo varžybos. Nors salėje ir buvo šalta, tarp studentų užvirė karštos kovos. Pirmas penkias vietas iškovojo pilnai suformuotos komandos (2 vaikinai ir 2 merginos). Šeštą kartą iš eilės ryškia persvara pirmi buvo Matematikos ir informatikos fakulteto studentai, antrą vietą užėmė Istorijos fakultetas, trečia buvo Ekonomikos fakulteto komanda.

Individualiai tarp vaikinų I vietą iškovojo Edgaras Jelmakas, Fizikos fakulteto doktorantas, šioje rungtyje nugalėjęs ir praėjusiais metais. Asmeninėje įskaitoje tarp merginų nepranokstama buvo MIF magistrantė Natalija Puzanskaja, jau penktus metus iš eilės laiminti šias varžybas. Tai buvo paskutinės rektoriaus taurės varžybos šį pusmetį. Sveikiname visus jų dalyvius, linkime gerų sesijos rezultatų ir, žinoma, nepamiršti sporto ir kitais metais.