Sidebar

Gruodžio 16 d. Kaune įvyko 20-osios atviros LKKA studentų žiemos lengvosios atletikos pirmenybės Zenono Šveikausko taurei laimėti, kuriose startavo ir septyni Vilniaus universiteto lengvaatlečiai.

60 m bėgime iš VU studentų geriausiai pasirodė Mindaugas Baliukonis (GMF), atstumą įveikęs per 7.10 s, Karolis Didžiulis (EF) - per 7.26 s ir tai jo asmeninis pasiekimas; Mantvydas Trainavičius (EF) 60 m įveikė per 7.52 s, tai taip pat jo geriausias asmeninis rezultatas.

300 m bėgimo rungtyje M. Baliukonis užėmė III vietą (rezultatas 36.24 s), IV vietą užėmė Arturas Kulnis (TSPMI), K. Didžiulis buvo septintas.

Lengvosios atletikos varžybų startai Viduryje VU lengvosios atletikos rinktinės trenerė J. Armonienė, iš šonų lengvaatlečiai K. Didžiulis ir V. žūsinaitė

Puikiai pasirodė Fizikos fakulteto antrakursis Adas Ridikas, 600 m rungtyje pasiekęs asmeninį rekordą (26,76 s) ir užėmęs IV vietą. Šuolio į tolį rungtyje Deimantė Gedgaudaite iš Kauno humanitarinio fakulteto buvo šešta (rezultatas 5 m 37 cm), o Aistė Menčinskaitė (GMF) liko devinta.

1000 m bėgimo rungtyje geriausiai sekėsi Vaidai žūsinaitei (EF), šį atstumą įveikusiai per 2.26 min ir iškovojusiai II vietą.

Varžybose dalyvavo gausus būrys bėgikų iš visos Lietuvos. Tai šiais mokslo metais buvo pirmasis ir sėkmingas startas mūsų lengvaatlečiams.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos