Baigėsi spalio mėnesį startavusios tarpfakultetinės merginų krepšinio varžybos rektoriaus taurei laimėti. Šiais metais dalyvavo net 11 fakultetų rinktinių, sužaistos 35 rungtynės, intriga tęsėsi iki gruodžio 16 dienos finalinių varžybų.

Po metų pertraukos būsimosios ekonomistės susigrąžino čempionių vardus, įtikinamai nugalėjusios Komunikacijos fakulteto rinktinę rezultatu 77 : 50 ( 17:10, 20:16, 24:10, 16:14). Ekonomisčių tritaškių lavina neleido Komunikacijos fakulteto krepšininkėms galvoti apie pergalę. Daugiausiai, 25 taškus (4 tritaškiai) Ekonomikos fakulteto komandai pelnė I kurso studentė Simona Martinkutė, Neringa Bytautaitė (IV k.) - 21 tašką (3 tritaškiai), Lina Mažeikaitė - (III k.) 16 (2 tritaškiai) ir Raimonda Klikūnaitė (III k.) - 11 taškų. Komunikacijos fakulteto rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Vaida Domašiūtė (III k.) ir Vaiva Danieliūtė (Mg II), įmetusios po 13 taškų, Inga Aleksaitė (II k.) pelnė 10 taškų, Evelina Čepaitytė (I k.) - 8, Karolina Vitkauskaitė (I k.) - 6 taškus.

Trečiąją vietą iškovojo Matematikos ir informatikos fakulteto merginų rinktinė, rezultatu 49 : 27 (4:14, 15:8, 5:10, 3:17) įveikusi Tarptautinio verslo mokyklos krepšininkes. įntrigą antrajame kėlinyje sugrąžino TVM atakų lyderė Ieva Balčiūtė, pelniusi 17 taškų, Laura Sadauskaitė - 8 taškus, tačiau pakiliai rungtyniavusios matematikės nepaleido pergalės iš rankų. MIF rinktinėje rezultatyviausios buvo Viktorija Suško, įmetusi 15 taškų., Eglė Pinkutė – 11, Viktorija Rakejevaitė ir Kristina Janulaitytė - po 9 taškus. Visų fakultetų komandiniai rezultatai čia. Daugiau varžybų nuotraukų čia.