Gruodžio 12 d. pirmą kartą universiteto istorijoje įvyko VU galiūnų turnyras. Sausakimšoje Sveikatos ir sporto centro salėje žiūrovai galėjo stebėti daugiau nei 50 sportininkų iš penkių Lietuvos aukštųjų mokyklų (VU, VGTU, MRU, VPU, LKKA) kovą. Varžybų dalyviai varžėsi dvejose rungtyse - štangos spaudime nuo horizontalaus suoliuko ir 53 kg svarsčio kėlime, ir dvejose kategorijose – VU studentų ir svečių.

Svarstį kelia MIF studentas M. Jaras - šios rungties čempionas Savrsčio kėlimo rungties dalyviai Štangos kėlimo rungtis

Svarsčio kėlimo rungtis. Iš mūsų universiteto studentų sulaukta daug žadančių ir džiuginančių rezultatų. Pirmąją vietą iškovojo Mindaugas Jaras (MIF), svarstį rovimo veiksmu iškėlęs 18 kartų. Jis gerokai aplenkė visus savo priešininkus ir įrodė, kad yra pajėgiausias svarstininkas ne tik universitete, bet ir Lietuvoje. Tai naujas Vilniaus universiteto rekordas. Antrąją vietą iškovojo Nerius Strielkauskis (MIF), svarstį iškėlęs 9 kartus. Trečioji vieta atiteko VGTU studentui Andriui Strazdui, kuris svarstį iškėlė 6 kartus. Ketvirtoji vieta už penkis kartus iškeltą svarstį atiteko Auriui Kairiui (FF) – valingam ir perspektyviam studentui. Penktąją vietą iškovojęs Marius Morkūnas (ChF) svarstį išrovė 4 kartus.

Štangos kėlimo rungties rezultatai:

Štangos spaudimo svorio kategorijoje iki 70 kg prizininkai:

1. Robertas Radžiūnas (MIF) - iškėlė 100 kg

2. Tomas žukas (MIF) - iškėlė 75 kg

Svečiai:

1. Janis Mikelionis (VGTU) - iškėlė 77,5 kg , Nikojal Mironov (neįgaliųjų grupėje) - iškėlė 40 kg

2. Mindaugas Blinstubos (VGTU) - iškėlė 85 kg

3. Eduardas Jakmolajanovas (VGTU) - iškėlė 75 kg

Štangos spaudimo svorio kategorijoje iki 80 kg prizininkai:

1. Lukas Šverčiauskas (MF) - iškėlė 115 kg

2. Eiliūnas žadeikis - iškėlė 110 kg

3. Ilja Sidorenko (FF) - iškėlė 105 kg