Gruodžio 11 dieną SveiFilologijos fakulteto merginų šešetaskatos ir sporto centro salėje įvyko kasmetinės tarpfakultetinės aerobikos varžybos. Šiemet fakultetai rungėsi pagal pakoreguotus varžybų nuostatus – be MIF laisvosios programos pasirodymasprivalomosios programos studentai galėjo dalyvauti ir laisvojoje ir taip savo fakultetui pelnyti papildomų taškų. Varžybose dalyvavo septynių fakultetų ir Tarptautinio verslo mokyklos studentai, sukūrę pasirodymus šešeto, trejeto ir vieneto rungtims bei laisvajai programai.

Galutinėje komandinėje įskaitoje Ekonomikos fakulteto merginosšiais metais lyderių pozicijas iš medikių perėmė Filologijos fakulteto merginų šešetas: Jolanta Aviženytė, Jolanta Govkelevič, Vilma Kazlaitė, Erika Malažinskaitė, Diana Medvedok, Sandra Zinkevičiūtė ir Sandra Žitkutė. II vietą iškovojo Matematikos ir informatikos fakulteto komanda, kurią sudarė Aida Fainberg, Anna Jegorova, Aistė Lebedeva, Margarita Malceva, Viktorija Mankevič ir Monika Šastkaitė. Bronzos medalius iškovojo Ekonomikos fakulteto merginos: Indrė Jašelskytė, Irmina Kazlaitė, Monika Kneižytė, Miglė Kvietkutė, Vilija Prakapaitė ir Eglė Vaznytė. Tolimesnėje dalyvavusių komandų rikiuotėje Filosofijos fakultetas užėmė IV vietą, Tarptautinio verslo mokykla liko penkta, Chemijos fakultetas iškovojo VI vietą, Komunikacijos ir Fizikos fakultetų komandos pasidalino 7 ir 8 vietas. Daugiau renginio nuotraukų čia. Varžybų rezultatai čia.