Š. m. lapkričio 21 d. Lietuvos aukštųjų universitetinių mokyklų SAMBO čempionate, kuris vyko Kaune, dalyvavo per 150 sportininkų iš 12 Lietuvos aukštųjų mokyklų, o iš Vilniaus universiteto - 27 studentų komanda.

Šis čempionatas buvo rekordinis tiek masiškumo, tiek meistriškumo prasme. Jis prilygo oficialiajam Lietuvos SAMBO čempionatui, nes į jį susirinko daug aukštos klasės sportininkų, buvusių ir esamų Lietuvos čempionų bei įvairių tarptautinių varžybų turnyrų nugalėtojų ir prizininkų. Todėl netrūko įdomių, techniškų, azartiškų, kvapą gniaužiančių dvikovų. Mūsų universiteto imtynininkai nepabūgę užplūdusio gripo bangos nei tituluotų varžovų, visi kaip vienas kovojo drąsiai ir garbingai ir pelnė 12 įvairios spalvos medalių - 3 aukso, 2 sidabro ir 7 bronzos.

VU komanda aukštųjų mokyklų sambo čempionate Iš kairės: Sambo federacijos viceprezidentas KTU doc. dr. Linas Obcarskas, D. Barauskaitė (LKKA), Rūta Aksionova (VU), D. Aukštakojytė (MRU), L. Dromantaitė (MRU) ir varžybų vyr. teisėjas Feliksas Jankauskas
Čempionais tapo Rūta Aksionova (FsF, 3 k.), Tomas Mazgeika (EF, 1 k), Denisas Sokolas (CHF, Mag. 1 k.). Sidabro medalio laimėtojais tapo Dalia Olencevičiūtė (MIF, 2 k.) ir Vitalijus Timošenko (MF, 4 k.). Bronzos medalius iškovojo Irena Siniauskaitė (MF), Ieva Vaiginytė (MIF,1 k.), Diana Peniavska (TSPMI, 4 k .), Vaiva Bruklytė (MF, 2 k. ), Silvija Niciūtė (GMF, 4 k.), Vita Markauskaitė ( MF, 3 k.), Arina Grabusova (MF, 5 k.).

Iki medalio pritrūko tik vienos pergalės ir penktąsias vietas iškovojo bei brangius komandinius taškus pelnė Dovilė Valančiūtė (GMF, 1 k.), Rasa Ilskytė (CHF, 2 k.), Povilas Gruodis (TF, 4 k.), Laurynas Valasinavičius (MF, 4 k.), Klimentij Olechnovič (MIF absolventas).

Visi studentai kovojo puikiai, o kai kurie net pasiaukojančiai. Teisės fakulteto antrakursį Daną Jaučerą prieš pat varžybas pakirto klastingasis gripas, bet jis sugebėjo lemiamu momentu atsitiesti ir kaudamasis su grėsmingais varžovais pelnyti mūsų komandai taškų. Nuoširdžiai dėkojame visiems sportininkams, prisidėjusiems prie mūsų laimėjimų paskutiniame šių metų sportiniame forume. Linkime ir toliau aktyviai derinti studijas su treniruotėmis ant imtynių kilimo bei tatamio ir garsinti VU vardą įvairaus rango varžybose.

Komandinėje įskaitoje merginos iš 9 komandų iškovojo 2-ją vietą, tik 2 taškais nusileido tituluotai LKKA komandai, kurią treniruoja net 3 treneriai. Vaikinai iš 12 komandų laimėjo garbingą 3-ją vietą.