Sidebar

Kaip ir kiekvienais metais sulaukėme tarpfakultetinių rektoriaus taurės plaukimo varžybų, vykusių Lazdynų laisvalaikio centre. Čia susirinko visi, panorę išbandyti jėgas baseine ir išsiaiškinti, kurie fakultetai šiais metais taps medalininkais.

Susumavus komandinius rezultatus paaiškėjo, kad Matematikos ir informatikos fakulteto plaukikai neužleido lyderio pozicijų ir tapo šių varžybų čempionais jau dešimtą kartą! Sidabro medaliais pasipuošė Tarptautinės verslo mokyklos plaukikai, o bronza atiteko iš Teisės fakultetui, sugebėjusiam pakilti iš pernai užimtos VI-osios vietos.

Individualiai studentai varžėsi 50 m laisvu stiliumi, peteliške, krūtine, nugara ir 4x50 m estafetės plaukimo rungtyse.

50 metrų laisvu stiliumi tarp merginų nugalėtoja tapo Batulevičiūtė Lina (MF), atstumą įveikusi per 0.30,77s, antroji liko Šipelytė Monika (IF), trečioji – Puzanskaja Natalija (MIF). Tarp vaikinų pirmasis – Mindaugas Jurgelis (EF), 50 metrų nuplaukęs per 0.23,67s, antrą ir trečią vietas užėmė MIF studentai Deividas Mikalajūnas ir Justinas Dambrauskas.

50 metrų peteliške moterų rungtyje pirmoji finišą pasiekė Paulauskaitė Evelina (MIF) (0.35,52s.), antroji liko Budavičiūtė Rita (MIF), trečioji - Barabanova Tatjana (FlF). Vyrų rungtyje nugalėtoju tapo Sadeckas Linas (TF) (0.25,86s.), antrasis atplaukė Selenis Nerijus (MIF), Daugėla Justinas (MIF) liko trečias.

50 metrų krūtine tarp merginų pirmoji finišavo Ribašauskaitė Erika (KHF) (0.42,13s.), Savickaitė Austė (GMF) liko antra, o trečia - Jokimaitė Vaiva (KHF). Tarp vyrų pirmasis - Jankauskis Vytautas (FF), atstumą įveikęs per 0.33,03s. Antrasis liko Grigaitis žilvinas(GMF), trečias - Gaižauskas Darius (EF).

50 metrų nugara moterų rungtyje nugalėtoja tapo Štaraitė Vaiva (FsF) (0.43,05s.), antra – Ruzgytė Monika (ChF), trečia liko Stankutė Simona (KHF). Tarp vyrų, plaukusių nugara, nugalėjo Klimavičius žilvinas (TF) (0.30,01s.), antras - Bogdanovič Vladislav (TF), trečias - Montvydas žilvinas (IF).

Paskutinėje, estafetės laisvu stiliumi 4x50 metrų rungtyje, komandas suformavo 8 fakultetai. Vikriausi buvo ir nugalėtojais tapo Matematikos ir informatikos fakulteto studentai, 200 metrų įveikę per 1.55,47s. Antroji vieta atiteko Istorijos fakulteto studentams, o trečia - Kauno humanitarinio fakulteto komandai.

Nuoširdžiai sveikiname visus nugalėtojus ir dalyvius! Didžiausias ačiū teisėjams, žiūrovams ir visiems, kurie nepatingėjo atvykti ir palaikyti savo fakulteto kolegų ir draugų!