Lapkričio 14 d. Kaune vyko Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionatas. Jame puikiai pasirodė Vilniaus universiteto studentų komanda, komandinėje įskaitoje jau penktus metus iš eilės tapusi šių varžybų čempione. II vietoje liko Kauno technologijos, III-oje – Vilniaus Gedimino technikos universitetas, o IV – Lietuvos kūno kultūros akademija. Geriausiai iš mūsų studentų sekėsi Fizikos fakulteto II kurso studentui Karoliui Giruliui – asmeninėje įskaitoje šaudymo šautuvu rungtyje jis iškovojo aukso medalį, o Kristina Paliokaitė, Gamtos mokslų fakulteto pirmakursė, liko antra.

Antras iš dešinės Karolis Girulis. LSSA  nuotrauka I vietos nugalėtojas K. Girulis. LSSA nuotrauka

Šaudymo pistoletu rungtyje VU šauliai iškovojo dvi II vietas – Giedrius Biconas (VU absolventas) ir Jekaterina Ždanova (Ekonomikos f., I kursas). Be šių keturių studentų ne komandinei įskaitai dalyvavo ir Kauno humanitarinio fakulteto studentas Donatas Kazakauskas (8 vieta), chemikė Jūratė Marcinkevičiūtė (3 vieta) ir TSPMI absolventė Saulenė Taruškaitė (5 vieta). Dėkojame studentams, jau aštuntus metus iš eilės sugebantiems neapleisti medalininkų pozicijų ir penktą kartą iškovojantiems auksą tarp visų Lietuvos aukštųjų mokyklų.

R. Kniukšta