Sveikatos ir sporto centre kaip ir kasmet lapkričio mėnesio pradžioje buvo organizuojami 2009 metų geriausių universiteto studentų-sportininkų ir geriausių komandų rinkimai. Kandidatus siūlyti galėjo mūsų treneriai ir studentai.

Iš virš dvidešimties į dešimtuką pretendavusių sportininkų į pirmąją vietą pateko Rita Pivoriūnaitė (EF, 4), Pasaulio kiokushyn karate čempionato 5 vietos laimėtoja. Antroje vietoje atsidūrė Vilius Aleliūnas (EF, 4) – Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionato 7, 27 ir 33 vietų laimėtojas. Lina Šaltytė (TF, 5), Pasaulio irklavimo čempionate iškovojusi 13 vietą, dešimtuke liko trečia.

Rita Pivoriūnaitė - geriausia 2009-ųjų VU sportininkė Geriausia VU komanda - sportinės aerobikos rinktinė

4 vietoje – orientacininkas Jonas Vytautas Gvildys (MIF, 4), 5-oje – lengvaatletis Valdas Valintėlis (ChF, 2), 6-oje - fechtuotoja Agnė Ažukaitė (KHF, 3), 7-oje – lengvaatletė Vaida žūsinaitė (EF, 3), 8-oje - stalo teniso žaidėja Aušra Stirbytė (FilF, 1), 9-oje sambo ir dziudo sporto šakų atstovė Rūta Aksionova (FsF, 3) ir 10-oje vietoje plaukikas Justinas Daugėla (MIF, 4).

Tarp pretendavusių į geriausiųjų sąrašą buvo ir universiteto lengvosios atletikos rinktinės nariai A. Kulnis (TSPMI, 4) ir M. Skrabulis (EF, 1), paplūdimio tinklinio rinktinės narys R. Kondrotas (FF. Mg. 2), kulkinio šaudymo sporto atstovai – K. Girulis (FF, 1) ir K. Paliokaitė (GMF, 1), orientacininkas V. Beliūnas, plaukikas M. Jurgelis (EF, 3), irkluotoja J. Cristovičiūtė (FilF, 1), dziudo ir sambo rinktinių narė D. Olencevičiūtė (MIF, 2), sunkiaatlečiai – M. Morkūnas (ChF, Mg. 1), M. Jaras (MIF, 3), R. Radžiūnas (MIF, 4) ir A. Kandratavičius (EF, Mg. 1) bei bėgikas S. Valantas (TSPMI, 1).

Geriausios komandos nominacijoje nugalėjo sportinės aerobikos rinktinė, treniruojama Teresės Gritėnienės. Aukščiausi merginų pasiekimai – III vieta Tarptautinėse varžybose „Visaginas Open 2009“, sidabro medalis Lietuvos suaugusiųjų čempionate ir čempionių titulas Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų varžybose. Visuose šiose varžybose Vilniaus universitetą atstovavo Rasa Stonytė (Komunikacijos f. III k.), Kristina Koniuševa (Chemijos f. II k.), Milda Pečiukaitytė (Gamtos mokslų f. II k.), Jurgita Molytė (Ekonomikos f. Mg. I k.), Julija Prosianikova (Medicinos f. rezidentė), Renata Navickaitė (Ekonomikos f. IV k.), Inga Ališauskienė (Ekonomikos f. absolventė).

II ir III vietas geriausių komandų sąraše dalinasi moterų krepšinio rinktinė, treniruojama L. Berūkštienės ir paplūdimio tinklinio komanda (treneris A. Bučinskas).

Geriausių studentų dešimtukas ir geriausios komandos su pilnai įvardintais sporto pasiekimais čia.