Sveikatos ir sporto centro lektorė, praeityje garsi krepšininkė, universiteto moterų krepšinio rinktinės trenerė spalio 10-18 d. d. Vilniaus „Svajos“ komandos sudėtyje dalyvavo VII-iose planetos veteranų sporto žaidynėse Sidnėjuje ir iškovojo aukso medalį. Vilnietės Australijos „Taasie Islanders“ ekipą „A“ lygio finalinėse varžybose nugalėjo 17 taškų skirtumu (63:46). Vilniaus

Žaidynėse dalyvavo apie 45 tūkst. dalyvių 28 sporto šakų varžybose, lietuviai rungėsi 8 iš jų. Lietuvos delegacija iškovojo 15 aukso, 5 sidabro, 5 bronzos medalius. L. Berūkštienės treniruojama Vilniaus universiteto moterų krepšinio komanda taip pat yra iškovojusi aukštų vietų Lietuvos studentų ir Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygose, Lietuvos krepšinio federacijos Mažosios taurės varžybose. Merginos nuolat tampa šių čempionatų nugalėtojomis ir prizininkėmis, o kol kas naujausias jų pasiekimas – aukso medalis ir LMK „A“L lygos 2008-ųjų čempionių titulas.