Ne kiekvienas iš mūsų gali varžytis studentų čempionatuose, tačiau visi aktyviai sportuojantys ir norintys gali dalyvauti kituose studentų sporto renginiuose, kur svarbiausia nusiteikimas aktyviai atstovauti savo aukštąją mokyklą. Tokią galimybę turėjo spalio 3-iąją į Lietuvos kūno kultūros akademijos manieže vykstantį Lietuvos studentų olimpinį festivalį atvykę universitetų atstovai iš visų Lietuvos regionų. Šventės atidarymas, prasidėjęs universitetų vėliavų paradu, garbingų svečių – VGTU rektoriaus prof. habil. dr. R. Ginevičiaus, LTOK sekretoriaus A. Gudiškio, LSSA prezidento Č. Garbaliausko – sveikinimais ir KTU choro „Jaunystė“ pasirodymu, visus nuteikė pakiliai.

VU studentai ir dėstytojai Lietuvos studentų olimpiniame festivalyje Kaune

Prasidėjus varžyboms užvirė kovingos aistros. Ypač daug azarto ir sirgalių palaikymo susilaukė virvės traukimo rungtis. VU komandos sirgalės buvo pripažintos pačiomis aktyviausiomis, o virvės traukikai – Oleg Kolcov (MIF), Marius Valkevičius, Mindaugas Jaras (MIF), Marius Morkūnas (ChF), Aurius Kairys (FF), Karolis Šimonis (MIF) - iškovojo bronzos medalius. Universiteto studentai ir kitose varžybose užėmė prizines vietas: smiginio rungtyje III vietą užėmė Tomas Šimkus (MIF), svarsčių kilnojime I ir III vietas iškovojo Nerius Strelkauskis ir Karolis Šimonis (MIF), II vieta atiteko rankos lenkikui Edgarui Elmokui, taip pat pasagos metimo rungtyje sekėsi ir Daumantui Stulgiui (MIF). Aerobikos laisvosios programos pasirodymuose dalyvavo 7 aukštosios mokyklos. VU aerobikos komanda (vadovė T. Gritėnienė) pelnė stilingiausios komandos apdovanojimą ir vieną iš trijų taurių parvežė į namus. Komandos sudėtyje dalyvavo Jolanta Aviženytė (FilF), Eglė Vazytė (EF), Ema Norvidaitė (FsF), Valda Ivanauskaitė, Renata Jarmolavičiūtė, Roberta Navickaitė, Viktorija Miliauskaitė, Inga Silvanavičiūtė (MIF), Lina Miliauskaitė (KF), Jekaterina Romanova (MF).

Tai pirmasis VU bendrosios aerobikos pasirodymas „Sportas visiems“ ir LSSA rengiamame festivalyje.

SSC trenerė, T. Gritėnienė