Paplūdimio tinklinio čempionato finalo varžybos

Š. m. rugsėjo 5 d. (šeštadienį) vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų paplūdimio tinklinio baigiamojo etapo varžybos.

Šiam etape iš viso žaidė 7 komandos iš keturių aukštųjų mokyklų: Vilniaus pedagoginio, Vilniaus Gedimino technikos, Mykolo Riomerio ir Vilniaus universiteto.

Finaliniam etape po dviejų metų pertraukos auksą iškovojo Vilniaus universiteto vyrų tinklinio rinktinės studentai Paulius Maciulevičius (Filosofijos f., 2 k.) ir Rokas Kondratas (Fizikos f., 2 k.). Šie studentai taip pat iškovojo ir teisę dalyvauti 2010 m. Paplūdimio tinklinio universiadoje Rusijoje (Kazanėje).