Birželį baigėsi 2008/2009 m. m. Lietuvos studentų futbolo lygos čempionatas. Gaila, tačiau Vilniaus universiteto futbolo komanda į finalą nepateko: iškovota tik VI-oji vieta.

Nors po pirmojo varžybų rato iškovota IV vietos pozicija buvo suteikusi vilčių kovoti ir dėl prizinių vietų, tačiau, trenerio R. Turskio teigimu, nepakankamai agresyvus rinktinės vartininko ir gynėjo žaidimas neleido užimti aukštesnės vietos. Pirmajame rate praleisti tik 9 įvarčiai, o antrajame – net 14.

Čempionato prizininkais tapo LKKA (I vieta), VPU (II vieta) ir ŠU (III vieta). Geriausiu VU komandos žaidėju pripažintas jos kapitonas S. Vaiginas, Ekonomikos fakulteto magistrantas. Universiteto komandos žaidėjai, įvertinę esamą situaciją, yra nusiteikę ryžtingai. Visą vasarą jie kartą per savaitę rinksis į treniruotes, kad kitą sezoną būtų verti prizininkų vietų.

Rinktinė dėkoja Sveikatos ir sporto centro direktorei R. Žilinskienei ir aptarnaujančiam personalui už labai geras sąlygas ruoštis varžyboms.

SSC info.