Vilniaus universiteto svarsčių kilnojimo komanda 2009 m. birželio 6 d. Anykščiuose iškovojo patį garbingiausią trofėjų ir tapo Lietuvos suaugusiųjų čempione.

Varžybose dalyvavo virš 100 įvairaus amžiaus dalyvių ir miestų bei rajonų klubų. Tai pirmas toks svarus laimėjimas Universiteto svarsčių kilnojimo istorijoje. Ir ypač smagu, kai čempionais tampama jubiliejiniais Universitetui metais.

Nugalėtojų komandai atstovavo O. Kaminskas (GMF, Mg. 2), R. Guzulaitis (GMF, Mg. 2), G. Vaitukaitis (MF, 3), A. Kairys (FF, 2), M. Morkūnas (ChF, 4), M. Jaras (MIF, 2), A. Kondratavičius (MIF, 4), K. Šimonis (MIF, 2), A. Arutiunian (MIF, 2), R. Radžiūnas (MIF, 2), N. Strielkauskis (MIF, 2), J. Vėžys (MIF, 1).

VU svarsčių kilnojimo komanda - LR suaugusiųjų čempionato nugalėtoja Komandos treneris R. Cijūnėlis veteranų varžybose iškovojo sidabro medalį

Asmeninėje įskaitoje Lietuvos čempionu tapo O. Kaminskas, sidabro medalį iškovojo R. Radžiūnas, M. Morkūnas ir A. Arutiunian. Bronzos medaliais pasipuošė M. Jaras, A. Kondratavičius, A. Kairys. Jaunimo grupėje sidabro apdovanojimą pelnė perspektyvus MIF pirmakursis N. Strielkauskis.

Veteranų amžiaus grupėje taip pat dalyvavo ir rinktinės treneris R. Cijūnėlis, iškovojęs garbingą II vietos apdovanojimą.