Baigėsi 2008/2009 m. m. Vilniaus universiteto Tarpfakultetinės olimpinių vilčių varžybos Rektoriaus taurei laimėti. Iškilmingas apdovanojimas vyko gegužės 14-ąją Mažojoje Auloje. Šių varžybų šeimininku kartu su Sveikatos ir sporto centru buvo Teisės fakultetas. Apie šių varžybų reikšmę studentams kalbėjo rektorius, Centro direktorė doc. R. Žilinskienė bei kitų mokslo metų varžybas kartu su SSC organizuosiančio Istorijos fakulteto dekanas prof. Z. Butkus.
Buvo apdovanoti fakultetai, atskirose sporto šakose laimėję prizines vietas. O apskaičiavus visose varžybose užimtų vietų vidurkius, III vietos taurė bei diplomas atiteko Tarptautinio verslo mokyklai (sportą kuruojantis SSC dėstytojas – R. Kaminskas), II vietos taurė iškeliavo į Medicinos fakultetą (R. Kaminskas), o varžybų auksas, kaip ir kasmet, iškeliavo į Matematikos ir informatikos fakultetą (R. Cijūnėlis).
I vietos taurė MIF dekano prof. G. Stepanausko rankose MF dekanė Z. A. Kučinskienė atsiima II vietos taurę III vietos apdovanojimą atsiima TVM direktorius J. Niedvaras MIF studentai su SSC dėstytoju R. Cijūnėliu (sporto kuratoriumi fakultete)

Po oficialiosios renginio dalies Sveikatos ir sporto centro įsteigtais vertingais apdovanojimais buvo pagerbtas geriausių Universiteto studentų-sportininkų dešimtukas (I vieta – M. žiūkas, EF; II vieta – L. Šaltytė, TF; III vieta – J. V. Gvildys, MIF) ir geriausios komandos (I vieta – moterų krepšinio komanda; II vieta – sportinės aerobikos rinktinė; III vieta – stalo teniso komanda) už 2008 m. bei 2008/2009 m. m. aukštųjų mokyklų čempionai – fechtuotojai, irkluotojai, lengvaatlečiai, sunkiaatlečiai, plaukikai, keliautojai, aerobikos, orientavimosi sporto, sambo bei kulkinio šaudymo sporto atstovai.

R. Turskis,
Varžybų vyr. teisėjas