Š. m. gegužės 8 - 9 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos universitetų lengvosios atletikos varžybos. Vilniaus universiteto komandai atstovavo 34 atletai. VU komanda tarp 12 aukštųjų mokyklų iškovojo 2 vietą, praleisdama į priekį tik LKKA komandą.
Puikiai pasirodė ir čempionais tapo ėjikai KF studentė B. Virbalytė ir EF magistrantas M. žiūkas. Čempionais tapo M. Dilys (KHF) trišuolio rungtyje ir V. žūsinaitė 3000 m bėgimo rungtyje.
įspūdingai pasirodė vaikinų 4x100 m bėgikai, užėmę 2 vietą bei merginos 4x100 m estafetėje laimėjusios 3 vietą.
Džiaugiamės komandos laimėjimais, nes praėjusiais metais lengvaatlečiai buvo tik 5 vietoje. Malonią staigmeną pateikė Lina Batulevičiūtė (MF), kuri iškovojo dvi 3 vietas 800 m ir 1500 m rungtyse.
Sveikiname komandą ir linkime gerų startų SELL žaidynėse.