Komunikacijos fakulteto žurnalistikos specialybės 4 kurso studentė, Universiteto lengvosios atletikos rinktinės narė Brigita Virbalytė sėkmingai pakartojo anksčiau pasiektą savo asmeninį rekordą – sportinio ėjimo rungtyje ji 10 km nuėjo per 45 min 33 s.

Birštone vykusiose XXIII tarptautinėse olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose Birštone iš viso dalyvavo 156 ėjikai, susirinkę iš Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Lietuvos. Šiose varžybose Moterų 10 km distancijoje dominavo B. Virbalytė, aplenkusi savo varžovę N. Aidietytę.
Parengta pagal „Sportas“ info.