2009 m. balandžio 25 d. Kauno Technologijos universitete vykusiame Lietuvos universitetinių aukštųjų mokyklų studentų Sportinės aerobikos čempionate VU rinktinė bendroje įskaitoje buvo pirma. Čempionato vienetų, mišrių porų, trejetų bei šešetų rungtyse varžėsi devynių aukštųjų mokyklų atstovai. Vilniaus universiteto aerobikos komanda dalyvavo vienetų bei šešeto rungtyse. Pastarojoje VU komanda iškovojo pirmąją vietą.

Šiais metais Vilnius universitetas švenčia savo 430 metų jubiliejų. O prie gausybės sveikinimų prisideda ir Vilniaus universiteto sportinės aerobikos rinktinė, kurią sudaro J. Prosianikova (MF rezidentė), I. Ališauskienė (EF absolventė), R. Stonytė (KF, II kursas), J. Molytė (EF, IV kursas), M. Pečiukaitytė (GMF, I kursas), K. Koniuševa (CHF, I kursas) bei R. Navickaitė (EF, III kursas). Rinktinė savo iškovotas pergales skiria Universitetui bei dėkoja ilgametei trenerei T. Gritėnienei.

Sportinės aerobikos rinktinė, viduryje - trenerė T. Gritėnienė VU sportinės aerobikos rinktinė

Asmenine T. Gritėnienės iniciatyva iš sveikatingumo aerobikos parodomosios šokėjų grupės prieš septynioliką metų buvo įkurta merginų sportinės aerobikos rinktinė. Nuo 1997 m. rinktinė stebina savo pasiektais aukštais sportiniais rezultatais šioje gana naujoje sporto šakoje, kurią numatyta 2012 m. priimti į olimpinių šakų tarpą.
Nors Vilniaus universiteto komanda, palyginus su kitomis Lietuvos rinktinėmis, turi kuklias būtinąsias sąlygas treniruotėms, tačiau savo jėgomis, nuoširdžiu darbu ir entuziazmu yra dalyvavusi Pasaulio (2002 m. G. Norviliūtė) ir Europos (2007 m. J. Prosianikova) sportinės aerobikos čempionatuose. 2009 m. Tarptautinėse varžybose rinktinė užėmė III vietą, Lietuvos Respublikos XV–ajame čempionate – II vietą.
Viena iš priežasčių, lemiančių tokį sėkmingą rinktinės pasirodymą – komandos narių suvokimas, kad svarbiausia yra siekti užsibrėžto tikslo. Atėję į rinktinę studentai lavina savo gebėjimus, darbštumą, tampa atsakingesni, su derama pagarba atstovauja Vilniaus universitetui ir didžiuojasi esantys jo studentai.
Šių pergalių, žinoma, nebūtų be trenerės T. Gritėnienės indėlio ir pastangų. Jos didelis atsidavimas komandai, nuoširdus palaikymas bei finansinė parama skatina komandą siekti vis didesnių aukštumų. Kiekvienas studentas yra skirtingas, tačiau T. Gritėnienė sugeba įžvelgti jame talentą ir jį atskleisti.

A. Mikalauskaitė