Sekmadienį, balandžio 26 d., pasibaigė Vilniaus miesto „Sostinės taurės“ vyrų krepšinio čempionatas, kuriame puikiai pasirodė VU krepšinio rinktinė.

Ketvirtfinalyje nugalėjusi tokius krepšinio grandus kaip „Martonas“, pusfinalyje įveikusi „Leidykla šiaurės Lietuva“ tik finale 9 taškų skirtumu nusileido „Bravo“ ekipai ir iškovojo Vilniaus miesto vicečempionų vardus.
Komandos sudėtyje rungtyniavo: Ekonomikos fakulteto studentai: A. Naruševičius, K. Fudzinskas, Š. Narkus, D. Vileikis, J. Luneckas, A. Demidovas, G. Ramonas, Istorijos fakulteto studentai: P. Macijauskas, T. Ivanauskas, A. Gorskovas (Gamtos mokslų fak.), J. Gutauskas (Medicinos fak.)
Komandos vyr. Treneris: R. Kaminskas
Trečiąją vietą šiose varžybose iškovojo praeitų metų čempionė VGTU komanda.