Balandžio 18 d. Vilniaus universiteto stadione vyko XXV-osios Lietuvos aukštųjų mokyklų F. Karoblienės ir J. Pipynės vardo studentų kroso pirmenybės, organizuotos VPU kartu su VU. Varžybose dalyvavo 8 aukštosios mokyklos, tarp jų ir Vilniaus universitetas, subūręs 30 studentų komandą.

Šiame čempionate merginos varžėsi 1000 m ir 2000 m, o vaikinai – 3000 m ir 5000 m bėgimo distancijose. Vilniaus universitetas merginų komandinėje įskaitoje užėmė IV, o vaikinų grupėje – III vietą.

Prizininkais tapo Matematikos ir informatikos fakulteto IV k. studentas Andrej Jegorov (3000 m), iškovojęs čempiono titulą, ir Medicinos fakulteto pirmakursė Lina Batulevičiūtė, 2000 m rungtyje užėmusi III vietą.