Sveikiname Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos 2 k. studentą Konstantiną Mokšin š. m. gegužės 2 d. vykusiame Atvirame Amerikos sambo čempionate Niujorke iškovojusį svarius laimėjimus: svorio kategorijoje iki 62 kg kovinės savigynos varžybose iškovotas aukso medalis, o sportinėse sambo varžybose – trečioji vieta.

K. Mokšin ant apdovanojimų pakylos (pirmas iš kairės)

Varžybos yra tradicinės, vyksta jau dešimti metai. Šiame čempionate dalyvauja daugybė sportininkų iš viso pasaulio. į šį neeilinį renginį K. Mokšin vyko savomis lėšomis, talkinant Lietuvos sambo federacijai. Šį sportininką, daugkartinį Lietuvos bei kitų įvairių varžybų čempioną ir prizininką, daugelį metų treniruoja žinomas Lietuvos sambo imtynininkas, dabartinis Lietuvos sambo federacijos prezidentas Eduardas Rudas.
Tai svarus šio sportininko laimėjimas tokio aušto lygio varžybose.