Konferencijos partneriai: Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Lietuvos Rektorių konferencijos Kūno kultūros ir sporto komitetas Lietuvos olimpine akademija Konferencijos registracijos forma (spausti nuorodą)

Konferencijos tikslas – pasidalinti moksline – praktine patirtimi su kitų aukštųjų mokyklų kūno kultūros dėstytojais bei sporto treneriais, dirbančiais su aukšto meistriškumo rezultatų siekiančiais aukštųjų mokyklų studentais.

Konferencijos temos:

1. Sporto socialiniai aspektai.
  2. Studentų sveikatos problemos ir fizinis aktyvumas.
  3. Aukštųjų mokyklų studentų, siekiančių meistriškumo, rengimo problemos.
Pranešimų trukmė:
Plenariniame posėdyje – 20 min.
Sekcijose – iki 10 min.
Pranešimų tezes (400 žodžių) siųsti iki birželio 15 d. el. adresu: nurodant „Tezės konferencijai“.

Tezėse turi atsispindėti tyrimo tikslas, aktualumas ir klausimai, tyrimo metodologija, pateikiamos esminės tyrimo (arba gerosios praktinės patirties pristatymo) išvados.

Pilną pranešimo tekstą įteikti konferencijos registracijos metu. Straipsniai turi atitikti žurnale „Sporto mokslas“ pateiktus reikalavimus mokslinėms publikacijoms (www.sportinfo.lt/sportomokslas). Tezės ir straipsniai publikavimui bus atrenkami vadovaujantis konferencijos mokslinio komiteto narių rekomendacijomis.

Konferencijos organizacinis komitetas:
Doc. dr. R. žilinskienė, VU SSC
M. Laurutėnaitė, KKSD
A. Gudiškis, LTOK
Prof. habil. dr. P. Tamošauskas, VGTU, RKKKSK
Doc. dr. J. Armonienė, VU SSC
Doc. dr. R. Naužemys, VU SSC
Doc. dr. Č. Kandratavičius, VU SSC

Konferencijos mokslinis komitetas:
Prof. habil. dr. J. Banys, VU
Doc. dr. R. žilinskienė, VU SSC
Prof. habil. dr. P. Tamošauskas, VGTU, RKKKSK