Šių metų aukštųjų mokyklų stalo teniso čempionatas vyko Kaune balandžio 4 d. Varžybose dalyvavo 11 vyrų ir 10 moterų komandų.

Vilniaus universitetui atstovavo merginų stalo teniso komanda, kurios garbę gynė TSPMI IV kurso studentė Inga žilaitytė, Gamtos mokslų fakulteto IV kurso studentė Vaida žilaitytė ir Ekonomikos fakulteto III kurso studentė Dovilė Preimontaitė. Merginos žaidė puikiai. Pogrupio susitikimuose nugalėjo visas penkias komandas. Finale susitiko su daugkartinėmis čempionėmis - VPU komanda. Pergalę šventė VPU studentės, mums atiteko II vieta.

Sveikiname merginų komandą iškovojus vicečempionių titulą.