Svarsčių kilnojimas

Šiose individualiose varžybose dalyvavo stipriausi Lietuvos aukštųjų mokyklų svarstininkai. VU aplenkė Lietuvos karo akademijos (II vieta) ir III vietą iškovojusią Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandas.
Asmeninėje įskaitoje sėkmingiausiai startavo ir čempionų vardus iškovojo M. Morkūnas (ChF, 4) ir MIF absolventas A. Kondratavičius. Sidabro medaliais pasipuošė O. Kaminskas (GMF, 2), G. Vaitukaitis (MF, 3) ir M. Jaras (MIF, 3). Bronzinį apdovanojimą iškovojo MIF trečiakursis K. Šimonis. Kiti komandos nariai, startavę individualioje įskaitoje, pagerino savo asmeniniu rezultatus, nors prizinių vietų ir nepelnė.
Sunkumų kilnojimas
VU komandai, iškovojusiai II vietą, šiose varžybose nepavyko aplenkti tik Lietuvos kūno kultūros akademijos. III vietoje liko praeitų metų čempionai, Klaipėdos universiteto studentai.
Geriausia individualiai startavo D. Stulgis (MIF, 1), pasipuošęs aukso medaliu. Sidabro apdovanojimus pelnė L. Šverčiauskas (MF, 1) ir J. Klikna (MIF, 2). III vietą iškovojo R. Radžiūnas (MIF, 3) ir A. Kairys (FF, 2). Toliau neblogai startavo ir antrakursiai matematikai M. Bakšys ir E. Kaupas - užėmę IV vietas, R. Petuchovas (MIF, 3) ir P. Valintėlis (MIF, 2) – šie studentai, nors prizininkais ir netapo, tačiau komandai pelnė labai svarbių įskaitinių taškų.
Abiejuose šiuose čempionatuose VU sunkiaatlečiai iškovojo 3 aukso, 5 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus. Tai puiki dovana Universiteto jubiliejaus proga.