Lapkričio 1–5 dienomis Paryžiuje vyko „World InterUniversities Championships“, kuriose dalyvavo studentai iš 72 universitetų ir net 7 Vilniaus universiteto rinktinės. Susumavus visus rezultatus – Vilniaus universitetas užėmė antrąją vietą!

Daugiau nei 3000 dalyvių iš viso pasaulio pritraukusiose žaidynėse, studentai varžėsi 12–oje sporto šakų, o Vilniaus universiteto komandą sudarė krepšinio ((vaikinų ir merginų) ir 3x3), tinklinio (vaikinų ir merginų), teniso, stalo teniso (vaikinų ir merginų) ir lengvosios atletikos sportininkai.

Čempione tapo VU merginų 3x3 krepšinio komanda, kuri finale įveikė Leveno UC krepšininkes. Aukso medalius iškovojo lengvosios atletikos atstovė Eglė Vaitulevičiūtė GMC ir stalo tenisininkas Martynas Glodenis VM.

Sidabro medalius iškovojo vaikinų 3x3 krepšinio komanda, merginų krepšinio rinktinė, lengvosios atletikos ir stalo teniso rinktinės. Individualūs antrosios vietos apdovanojimai atiteko lengvosios atletikos atstovei Karolinai Bliujūtei EVAF, stalo teniso atstovams Laurai Abaravičiūtei TF, Šimonui Lukšai EVAF, Adomui Zabeliavičiui FsF ir Elzei Danilkevičiūtei FilF.

Bronzos medaliais pasidabino VU vaikinų krepšinio komanda, stalo teniso atstovai Meida Sereikaitė FsF, Martynas Glodenis VM ir Laura Abaravičiūtė TF.

VU merginų tinklinio rinktinę sudarė: Gabija Toliušytė MF, Gabija Vaikšnoraitė FsF, Gustė Kublickaitė FsF, Karolina Palubeckytė MF, Augustina Kazakevičiūtė FsF, Miglė Murauskaitė TSPMI, Vestina Blinstrubytė MF, Erika Kižytė FsF ir Dominyka Naudužaitė MF. Komanda nukeliavo iki ketvirtfinalio, kur patyrė pralaimėjimą prieš Bratislavos Ekonomikos universitetą. Komandos trenerė Gražvilė Gatelienė.

VU vaikinų tinklinio rinktinę sudarė: Tomas Gavrilovas MIF, Rapolas Gilys TF, Karolis Palubinskas MIF, Antanas Joris Laurenčikas FF, Daniil Švager MIF, Mantas Donėla MIF, Ignas Šlaustas EVAF, Arnas Žuklija, Tadas Auruškevičius FF ir Domantas Naruševičius. Komanda užėmė 5–ąją vietą. Komandos treneris Tadas Donėla.

VU merginių krepšinio rinktinę sudarė: Ieva Savickaitė, Lea-Sophie Maria Pfeifer MF, Karolina Aidukaitė, Agnė Bobinaitė, Luka Kuzmaitė FsF, Giedrė Ulytė, Aušrinė Belickaitė, Aistė Radzevičiūtė GMC ir Emilija Grigaliūnaitė GMC. Komanda užėmė 2–ąją vietą, o 3x3 krepšinyje tapo čempione! Komandos trenerė Loreta Berukštienė.

VU vaikinų krepšinio rinktinę sudarė: Vincentas Adomaitis FF, Marius Aleliūnas MF, Ernestas Stulgis MIF, Rokas Eglinskis GMC, Ignas Venskus TSPMI, Motiejus Maziliauskas GMC, Edvinas Šurpickis MIF ir Martynas Boboriko. Komanda užėmė 3–ąją vietą, o 3x3 krepšinyje iškovojo sidabro medalius. Komandos treneris Rimantas Kaminskas.

Stalo teniso rinktinę sudarė: Karolina Kuznecova IF, Rusnė Vasarytė MF, Elzė Danilkevičiūtė FilF, Meida Sereikaitė FsF, Laura Abaravičiūtė TF, Martynas Glodenis VM, Šimonas Lukša EVAF ir Adomas Zabelevičius FsF. Mišrioje kategorijoje Adomas ir Elzė iškovojo sidabro medalius, Martynas ir Laura iškovojo bronzos medalius, Simonas ir Meida užėmė 5 vietą. Komandos trenerė Džiuljeta Liepinaitienė.

Teniso rinktinę sudarė: Gerda Zykutė MIF, Meda Reimorytė MF, Gerda Niuniavė , Matas Bružas MF, Dmytro Shishkin ChGF ir Vilius Šaučiūnas EVAF. Bendroje įskaitoje komanda liko 5–oje vietoje. Komandos vadovė ir visos VU delegacijos atstovė Natalija Kamarauskaitė.

Lengvosios atletikos rinktinę sudarė: Eglė Vaitulevičiūtė GMC, Karolina Bliujutė EVAF, Džiugas Karklelis MF ir Arnas Žuklija. Be puikių asmeninių pasiekimų, komanda užėmė 2–ąją vietą bendroje įskaitoje. Komandos trenerė Jūratė Armonienė.

Be galo džiaugiamės sportininkų ir trenerių pasiekimais! Dėkojame už dalyvavimą ir linkime sėkmės ateityje!