Spalio 21 ir 22 dienomis virš 700 sportininkų susirinko į 2023 m. orientavimosi sporto sezono uždarymą Zarasuose. Gražutės nacionaliniame parke vyko Lietuvos taurės varžybos. Sportininkai varžėsi bėgte, kalnų dviračiais bei mini-o trasose.

Varžybose dalyvavo ir gausi VU studentų orientavimosi komanda:

• Geriausiai sekėsi GMC studentei Juditai Traubaitei, kuri nugalėjo ir elito, ir jaunimo (M23) grupėse.
  • Ugnė Skučaitė ir Lapinskas Ramojus (MIF) čempionais tapo jaunimo grupėse M20 ir V23.
  • Martina Kotlova (EVAF), Ieva Gapšytė (EVAF), Adomas Traubas (GMC) ir Adomas Juozapas Časas (GMC) užėmė prizines vietas jaunimo tarpe.
  • Justė Umbrasaitė-Maišelė (EVAF) trečia MTB dviračiais elito grupėje, o Gytis Spundzevičius (CHGF) trečias DV20.

Sveikiname studentus ir komandos vad. Romualdą Kniukštą su puikiais pasiekimais!