Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko 2023 metų Lietuvos studentų sambo čempionatas. Be puikių individualių pasiekimų, Vilniaus universiteto komanda iškovojo ir Lietuvos sambo federacijos taurę!

Vilniaus universiteto studentų asmeniniai pasiekimai:

• Auksą iškovojo Kaparas Žoldasbekovas MF (svorio kategorija iki 58kg);
  • Sidabro medaliais pasidabino Margarita Selilaitė (iki 59kg), Aina Jonaitė TF (iki 80kg) Liutauras Gušauskas TF (iki 98kg);
  • Bronzos medaliais džiaugėsi Karolina Šapokaitė TF (iki 50kg), Airė Krukauskaitė KF (iki 59kg), Karolina Cvirkienė (iki 65kg), Reetta Pakkanen MF (iki 65kg), Kamilija Teklė Čižaitė (iki 72kg), Aleksas Genys EVAF (iki 64kg), Jokūbas Lukoševičius EVAF (iki 64kg), Justinas Martinonis MIF (iki 88kg), Eemeli Makinen MF (iki 88kg).

Merginų komandinėje įskaitoje Vilniaus universitetas iškovojo auksą, o tarp vaikinų užėmė trečiąją vietą.

Komandą, kuri laimėjo Lietuvos sambo federacijos taurę, sudarė Vilniaus universiteto studentai Kaparas Žoldasbekovas, Jokūbas Lukoševičius, Kaneyuki Irie. VU alumnas Rokas Cvirka ir komandos sudėtyje kovoję legionieriai Maksim Jakovlev (Vilnius TECH), David Kijevič (Vilnius TECH), Osvaldas Bareikis, Dominik Katkovski ir Tomas Mečkovskis.

Vilniaus universiteto sambo komandai vadovauja treneris Eimantas Tukačiauskas.

Didžiuojamės šiais sportininkų pasiekimais ir linkime sėkmės ateityje laukiančiose kovose!