Gegužės 19–21 d. vyko didžiausias ir seniausias Baltijos šalių studentų sporto renginys – SELL studentų žaidynės, skirtos jų rengimo šimtmečiui paminėti. Šiais metais varžybos sugrįžo į Tartu (Estija), jose dalyvavo beveik tūkstantis studentų iš Kroatijos, Estijos, Suomijos, Latvijos, Lietuvos ir Turkijos.

52 Vilniaus universiteto sportininkai varžėsi lengvosios atletikos, 3x3 krepšinio, paplūdimio tinklinio, šachmatų, dziudo, jėgos trikovės, sunkiosios atletikos, orientavimosi sporto, plaukimo ir stalo teniso varžybose.

MicrosoftTeams image 52

Iš viso šių metų SELL žaidynėse VU iškovojo 31 medalį: 11 aukso, 9 sidabro ir 11 bronzos.

LENGVOJI ATLETIKA

Lukrecija Sabaitytė (EVAF) 100 m bėgime iškovojo sidabro medalį, distanciją įveikusi per 12,00 s, o 200 m bėgimo rungtyje iškovojo auksą, distanciją nubėgusi per 23,97 s.

800 m bėgimo rungtyje Eglė Vaitulevičiůtė (GMC) iškovojo sidabro, o Auksė Linkutė (ŠA) bronzos medalį.

1500 m distancijoje Eglė Vaitulevičiūtė (GMC) buvo nepralenkiama ir iškovojo aukso medalį, o Justina Lukošiūtė (FF) iškovojo bronzą. Vaikinų grupėje 1500 m bėgimo distancijoje Linas Šinkūnas (TSPMI) iškovojo bronzą.

3000 m bėgimo rungtyje Auksė Linkutė (ŠA) tapo čempione, o Meda Repšytė (ŠA) iškovojo sidabro medalį.

Ingrida Sinkevičiūtė (IF), Elena Jasaitė (MF), Gabriela Liminovič (MF) ir Lukrecija Sabaitytė (EVAF) estafetės 4x100 m rungtyje pelnė aukso medalius.

Eglė Zarankaitė (TSPMI) rutulio stūmime, nustūmusi rutulį 13,12 m iškovojo sidabrą, o disko metimo rungtyje, nusviedusi diską 49,64 m, laimėjo auksą.

Gabriela Liminovič (MF) šuolio į aukštį rungtyje iškovojo bronzos medalį, įveikusi 170 cm aukštį.

Lengvosios atletikos rinktinę treniruoja doc. Jūratė Armonienė. Su visais lengvosios atletikos rezultatais galite susipažinti ČIA.

STALO TENISO rungtyje, treniruojamos Džiuljetos Liepinaitienės, dvejetas Elzė Danilkevičiūtė (FLF) ir Meida Sereikaitė (FSF) iškovojo aukso medalius, o Šimon Lukša (EVAF) ir Martynas Glodenis (VM) pelnė sidabro medalius. Vienetų varžybose Meida Sereikaitė iškovojo bronzos medalį.

Kevinas Olišauskis (ŠA) ORIENTAVIMOSI SPORTO sprinto ir vidutinėje trasoje pelnė du sidabro medalius.

DZIUDO rungtyje, treniruojami Eimanto Tukačiausko, Henrikas Mingaila (IF) (svorio kategorija iki 81kg) ir Karolina Šapokaitė (TF) (svorio kategorija iki 52 kg) iškovojo bronzos medalius.

Vaikinų 3X3 KREPŠINIO komanda, treniruojama Rimanto Kaminsko, Dovydas Rimkus (TF), Vytautas Saulis (MIF), Kristupas Kenešis (MIF) ir Tautvydas Rimkus (TF) iškovojo aukso medalius. Pusfinalyje rezultatu 21:15 įveikę Rygos Stradinio universitetą, finale, po atkaklios kovos, rezultatu 18:19 įveikė VDU krepšininkus.

Lina Linkaitė (ŠA) JĖGOS TRIKOVĖS rungtyje, svorio kategorijoje iki 63 kg, užėmė pirmąją vietą, ir absoliučioje įskaitoje – trečiąją vietą. Perttu Riipinen (MF), treniruojamas Rimanto Cijūnėlio, svorio kategorijoje iki 93 kg jėgos trikovės varžybose iškovojo bronzą.

VU ŠACHMATŲ komanda buvo nepralenkiama – iškovota komandinė pirmos vietos taurė, trenerė doc. Jūratė Armonienė. Asmeninėje įskaitoje Lukas Stauskas (MIF) iškovojo aukso, o Aras Vardanyan (FSF) sidabro, Guoda Perminaitė (CHGF) bronzos medalius.

Merginų PAPLŪDIMIO TINKLINIO pora Dominyka Naudužaitė (MF) ir Jekaterina Kovalskaja (EVAF), trenerė Gražvilė Gatelienė, iškovojo auksą, vaikinų pora Mantas Donėla (MIF) ir Tomas Gavrilovas (MIF), treneris Tadas Donėla, paplūdimio tinklinio varžybose tapo vicečempionais.

100 m PLAUKIMO laisvuoju stiliumi rungtyje, Povilas Strazdas (TF), trenerė Aleksandra Bliumkinienė, iškovojo bronzos medalį!

Su visais varžybų rezultatais galite susipažinti ČIA.

Sveikiname visus VU sportininkus bei jų trenerius su puikiais ir gausiais pasiekimais!

Daugiau SELL akimirkų galite pamatyti VU Sveikatos ir sporto centro bei Lietuvos studentų sporto asociacijos Facebook paskyrose.