Kviečiame į nemokamas grupines treniruotes su trenere Guste! Užsiėmimai vyks keturis gegužės trečiadienius, nuo 16.30 val., Saulėtekio al. 2.

𝐑𝐄𝐆𝐈𝐒𝐓𝐑𝐀𝐂𝐈𝐉𝐀

Mankštos metu akcentuojamos taisyklingos padėtys, stiprinami viso kūno gilieji – stabilizaciniai raumenys, mokomasi suvokti savo kūno judesius, įveikti diskomfortą.

Tai edukacinės mankštos, kuriose daug dirbama su savo kūno svoriu, demonstruojami savimasažo elementai, naudojamos įvairios priemonės: teniso kamuoliukai, lazdos, elastinės gumos, kamuoliai ir kita treniruočių įranga. Tai mankšta, kurios metu atliekami tempimo pratimai, funkciniai judesiai, mobilumo praktikos bei kvėpavimo technikos.

Naujos veiklos su tren