Kovo 27 d. vakarą VU studentai varžėsi tarpfakultetinėse Lengvosios atletikos varžybose, 100m, 400m, 800m ir 1500m bėgimuose, šuolio į tolį ir kimštinio kamuolio metimo rungtyse.

ROK03636Asmeninėse varžybose 100 m moterų bėgimą laimėjo Juana Beganskaitė (Komunikacijos fakultetas), antra finišafo Ingrida Sinkevičiūtė (Istorijos fakultetas), trečia Elena Jasaitė (Medicinos fakultetas). 100 m vyrų bėgimą laimėjo Rytis Šapka (Matematikos ir informatikos fakultetas), anreas atbėgo Erikas Ivanovas (Matematikos ir informatikos fakultetas), trečias – Tuaha Choudhry (Verslo mokykla).

400 m moterų bėgimą laimėjo Ingrida Sinkevičiūtė (Istorijos fakuletas), antra atbėgo Karina Sorkina (Medicinos fakultetas), trečia – Elvija Baltrukonytė (Istorijso fakuletas). 400 m vyrai: pirmas – Erikas Ivanovas (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas), antras – Ramojus Balevičius (Gyvybės mokslų centras), trečias Tuaha Choudhry (Verslo mokykla).

800 m moterų bėgime pirma finišavo Eglė Vaitulevičiūtė (Gyvybės mokslų centras), antra atbėgo Justina Lukošiūtė (Fizikos fakultetas).

1500 m vyrų bėgime pirmas finišavo Džiugas Karklelis (Medicinos fakultetas), antras Paulius Virbalas (Matematikos ir informatikos fakultetas), trečias Arijus Skaisgirys (Fizikos fakultetas).

Šuolio į tolį rungtyje pirma buvo Elena Jasaitė (Medicinos fakultetas), antra – Juana Baganskaitė (Komunikacijos fakultetas), trečia – Karina Sorkina (Medicinos fakultetas).

Kimštinio kamuolio (5 kg) metimo rungtyje pirmasis Rytis Šapka (Matematikos ir informatikos fakultetas), antrasis Ramojus Balevičius (Gyvybės mokslų centras), trečiasis Alejandro Montejo De Luna (Chemijos ir geomokslų fakultetas).

Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti padėkos raštais, medaliais ir asmeninėmis dovanomis. Dėkojame visiems dalyvavusiems, ypatingai varžybų vyr. teisėjai, doc. dr. Jūratei Armonienei!

VARŽYBŲ AKIMIRKOS