Balandžio 19 d. Sveikatos ir sporto centro salėje įvyko kasmetinės tarpfakultetinės aerobikos varžybos. Šiemet laisvojoje ir privalomojoje programoje pasirodė 7 fakultetų komandos.

ROK01023Vienetų kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Olga Vasilijava (Gyvybės mokslų centras), antrąją – Paulina Bilinskaitė (Matematikos ir informatikos fakultetas).

Trejeto rungtyje nugalėjo Filosofijos fakultteto komanda – Greta Narševičiūtė, Eimantė Pšelenskytė, Emilija Rozgaitė.

Grupinėje rungtyje, pirmąją vietą pelnė Fizikos fakulteto komanda (Venera Viktoria Ispiryan, Laurynas Sakalis, Kristupas Bagdonas, Džiugas Krencius, Ignas Dailidėnas), antrąją – Medicinos fakulteto komanda (Žavinta Petravičiūtė, Greta Kuveikaitė, Silvija Bubulytė, Raminta Vinčiūnaitė), trečiąją vietą iškovojo Komunikacijos fakulteto merginos (Augustina Kizelytė, Kotryna Katinaitė, Ana Levandrauskaitė, Austėja Bačiulytė).

Tarpfakultetinių varžybų nugalėtojais tapo Matematikos ir informatikos fakultetas, antrąją vietą iškovojo Filosofijos fakultetas, trečioje vietoje palikdamas Medicinos fakulteto komandą.

Nr. Fakultetas Privalomoji Laisvoji Bendra įskaita
1 Matematikos ir informatikos fakultetas 38.1 28.4 66.5
2 Filosofijos fakultetas 28.9 31.5 60.4
3 Medicinos fakultetas 23.7 32.9 56.6
4 Gyvybės mokslų centras 45.1   45.1
5 Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas   31.6 31.6
6 Fizikos fakultetas 25.3   25.3
7 Komunikacijos fakultetas 23.6   23.6

VARŽYBŲ AKIMIRKOS (aut. R. Snarskis)

Sveikiname studentus ir linkime gerų startų kitais metais.

Dėkojame vyr. Teisėjai T. Gritėnienei ir visiems savanoriams už puikiai suorganizuotą renginį!