Sidebar

Vilniaus universiteto vaikinų krepšinio rinktinė į Lietuvos studentų krepšinio lygos pusfinalį žengė su trenksmu – atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse Vilniuje praėjusios sezono bronzinę prizininkę – Kauno technologijos universiteto komandą nukovė 21 taško skirtumu – 102:81 (39:22, 28:20, 20:18, 15:21).

IMG 8362 400x0 c defaultPirmąjį ketvirtfinalio mūšį VU Kaune laimėjo trapiu skirtumu – 70:65, tad buvo laukta itin atkaklios kovos. Tačiau VU šiai dvikovai nusiteikė itin rimtai ir nuo pat dvikovos pradžios griebė jautį už ragų. Jau per pirmąjį kėlinį uraganinį puolimą pademonstravę aikštės šeimininkai pelnė 39 taškus ir atitrūko 17 taškų skirtumu – 39:22. Trečiojo kėlinio viduryje komandas skyrė ir 33 taškai – 79:46. Po šio šalto dušo KTU atsitiesti nebepajėgė – nors ir ketvirtajame kėlinyje šiek tiek pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau jau buvo aišku, kad VU pergalės iš rankų nebepaleis.

VU komandą į pergalę vedė 26 taškus pelnęs ir net 38 naudingumo balus surinkęs Kipras Urbanavičius. Jis pataikė 3 iš 4 dvit., 5 iš 7 tritašk., 5 iš 6 baudos metimų, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį. 18 taškų prie VU pergalės pridėjo Lukas Valantinas, 17 taškų – Vytautas Saulis, 10 (9 atk. kam.) – Matas Mačijauskas.

LSKL pusfinalio kovos prasidės jau vasario 27 d. 18 val., VU rinktinė kausis su Klaipėdos universitetu jo aikštėje. Po savaitės (kovo 6 dieną) jau lauks atsakomoji dvikova VU aikštelėje.

LSKL pusfinalyje šiemet kaunamasi iki dviejų pergalių. Jei prireiks trečiųjų rungtynių, jos vyks KU aikštelėje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos